Compress N.T.

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Výjimečný protein, který zajistí, že Váš organismus bude po celou noc zásobován kvalitními aminokyselinami. Mléčný proteinový izolát s velmi vysokým 92 % obsahem micelárního kaseinu je základem proteinového suplementu COMPRESS N. T., který je díky postupnému dlouhodobému uvolňování vhodný k užití před spaním pro odstranění katabolických (svaly odbourávajících) procesů v průběhu noci. Unikátní přídavek probiotik a prebiotik pak posiluje střevní mikroflóru a výrazně tak podporuje odolnost imunitního systému. COMPRESS N. T. protein je určen pro všechny sportovce, kteří chtějí docílit maximální rychlosti regenerace po náročných trénincích a následného znatelného nárůstu svalové hmoty a výkonnosti.

Compress N.T.

Více pohledů

  • Compress N.T.
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
900. g Čokoláda Čokoláda 1051 Kč 1051 Kč
900. g Vanilka Vanilka 1051 Kč 1051 Kč
2700 g Jahoda Jahoda 1051 Kč 1051 Kč

Popis produktu

V nočních hodinách se v těle rozbíhají masivní regenerační pochody, při kterých dochází k doplňování vyčerpaných zásob (např. svalového glykogenu). Přirozené ladění organismu v noci je katabolické. Abyste těmto pochodům v těle zabránili (resp. abyste je eliminovali na minimum), potřebujete pro své tělo jinou stravu než během dne. Compress N. T. přináší kvalitní regeneraci organismu z „externích zdrojů“.

Compress N. T. je výjimečný produkt, jehož základem je 92 % micelární kasein doplněný o nezbytnou dávku frakce syrovátkového proteinu. Minimální zastoupení této frakce zabezpečí ihned po konzumaci rychlý nástup regeneračních procesů, které jsou v průběhu noci udržovány pozvolným uvolňováním micelárního kaseinu.

Vstřebávání micelárního kaseinu probíhá v zažívacím (gastrointestinálním) traktu pomaleji, ale dlouhodobě. Proto v průběhu noci nehrozí nedostatek bílkovin, tzn. nehrozí nástup katabolických pochodů ve svalech, a to ani v pozdních nočních hodinách.

Compress N. T. protein je doplněn o probiotika a prebiotika LactoWise.

Směs probiotik (Bacillus coagulans) a prebiotik (Galactomannans) LactoWise pozitivně působí na zažívací trakt:

posiluje střevní (intestinální) mikroflóru
stimuluje hybnost (motilitu) trávicího traktu a podporuje odolnost imunitního systému
Díky vysoce kvalitní směsi LactoWise dochází během noci k bezproblémovému, efektivnímu trávení a posilování imunitního systému, který je během dne zatěžován a oslabován (vnějšími vlivy: stres, cvičení, strava, okolní prostředí atd.).

MPI (mléčný proteinový izolát) obsahuje množství chelátových vazeb některých minerálních látek, především vápníku. Vysoké množství vápníku je v Compress N. T. přítomno přirozeně a díky chelátovým vazbám je pro tělo lehce a efektivně vstřebatelné. Vápník má i další důležitou roli, svým synergickým efektem na micelární kasein způsobuje jeho efektivnější vstřebávání do organismu.

Compress N. T. je bezkonkurenční noční time release protein. Nevolte levné náhražky, ale spoléhejte na kvalitní bílkovinný zdroj a dopřejte si jej v maximální možné dávce.

Pro maximální účinnost doporučujeme konzumovat těsně před spaním v kombinaci s dalšími produkty řady Compress Expand v závislosti na fázi a intenzitě Vašeho tréninku.

Doporučené dávkování:

jedna porce (45 g) na 450 ml vody
užívejte 1 dávku Compress N. T. před spaním, v případě potřeby druhou během noci
jedna odměrka představuje 20 g

Nutriční hodnoty: ve 100g
energetická hodnota 1469 kJ/346,4 kcal
bílkoviny 78 g
sacharidy 3,9 g
cukry 3,8 g
tuky 2 g
nasycené mastné kyseliny 0,2 g 0,
vláknina 1 g
sodík 100 mg
vápník 2500 mg

Profil aminokyselin: ve 100g

L-valin 4673 mg
L-isoleucin 3754 mg
L-leucin 7010 mg
L-lysin 5860 mg
L-methionin 2222 mg
L-tryptofan 960 mg
L-threonin 3220 mg
L-fenylalanin 3562 mg
L-alanin 2298 mg 1034 mg
kyselina asparagová 5362 mg
kyselina glutamová 8120 mg
L-histidin 1992 mg
L-prolin 7431 mg
L-tyrosin 3792 mg
L-arginin 2566 mg
L-cystein 460 mg
glycin 1341 mg
L-serin 3910 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').