Compress Caliber Pump

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Nejlepší svalová pumpa v 55 gramech! Jedinečný před-tréninkový suplement COMPRESS CALIBER PUMP přichází! Obsahuje 6 jedinečných, synergicky působících složek, které vás nastartují na tvrdý a maximálně účinný trénink.

Compress Caliber Pump

Více pohledů

  • Compress Caliber Pump
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1100 g Citrón Citrón 1102 Kč 1102 Kč

Popis produktu

COMPRESS CALIBER PUMP je novinkou roku 2012, předbíhá svoji dobu a díky složení i vysokým dávkám účinných složek útočí na pozici jedničky na trhu před-tréninkových vysoce účinných suplementů pro vrcholové sportovce, ale i pro sportovce rekreační.

Obsahuje 6 synergicky působících složek, které vás nastartují na tvrdý a maximálně účinný trénink. Zařaďte do svého tréninku a konečně můžete intenzivně trénovat bez omezení!

Je určený: pro nastartování organismu na maximálně efektivní trénink. Podporuje nárůst svalové hmoty a síly.


•SUPER ANABOLIC BLEND
Komplex 3 druhů sacharidů – isomaltulóza (Palatinose™), maltodextrin a glukóza, které napumpují vaše svaly energií.

•TRI-CREATINE FORMULA
Další složka zajistí, že váš trénink bude skutečně intenzivní a výbušný. Unikátní kombinace tří druhů creatinů – a to těch nejdůležitější. Nejčistší monohydrát s ochrannou známkou CreaPure® (ta je nesmírně důležitá!). Pokročilejší Kre-alkalyn® i „nejsilnější“ creatin ethyl ester (CEE).
•INTENZIVNÍ VAZODILATACE
Kombinace L-Argininu a L-Citrulin malátu pro maximální rozšíření cév a pro zvýšení produkce oxidu dusnatého (NO). Čím více NO, tím více rozšířené cévy a tím lepší transport živin do pracujících svalů.
•ANTIKATABOLICKÝ SYSTÉM
Aby však náročný trénink nedevastoval svalovou hmotu, potřebuje tělo ochranné látky – a těmi jsou BCAA aminokyseliny, obsažené v COMPRESS CALIBER PUMP jednak ve velmi silné dávce (6000 mg v dávce), jednak také v dokonalém poměru (2:1:1). A dále také vzájemná kombinace s L-Glutaminem, který reguluje rovnováhu aminokyselin v lidském organismu, chrání a regeneruje svalovou hmotu.
•MAXIMÁLNÍ STIMULACE
Na trénink je důležité připravit nejen tělo, ale i mysl. COMPRESS CALIBER PUMP obsahuje trojici silných stimulantů – kofein, extrakt zeleného čaje a jedinečná rhodiola rosea. Namotivují vás k maximální psychické koncentraci i fyzickému výkonu, zároveň však díky vyváženým dávkám nijak neohrozí účinek žádné z dalších obsažených látek.
•pH stabilizátor - snižuje zakyselení svalůCOMPRESS CALIBER PUMP je v současné době nejsilnější svalová pumpa na trhu. Dejte svému tréninku impulz a vyzkoušejte, určitě nebudete litovat.

Doporučené dávkování: jedna dávka = 55 g. Dávku zkonzumujte 45 minut před tréninkem.

Použití: jedna odměrka představuje 33 g. Poměr ředění je 55 g na 350 ml vody. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 2 měsíců.


Upozornění: kvůli vysoké koncentraci účinných látek jsou v nápoji po namíchání patrny nerozpuštěné částice. Je to přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.

Balení: 1100 g

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.


Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 1610 kJ/379 kcal
bílkoviny 30,6 g
sacharidy 62,9 g
tuky 0,4 g
L-valin 2727 mg
L-isoleucin 2727 mg
L-leucin 5455 mg
L-arginin 3636 mg
L-glutamin 1818 mg
L-tyrosin 909 mg
taurin 909 mg
L-citrulin malát 455 mg
glycin 364 mg
beta alanin 364 mg
L-carnosin 91 mg
kreatin monohydrát 3636 mg
kre-alkalyn 1818 mg
kreatin ethyl ester HCl 909 mg
kofein 145 mg
extrakt ze zeleného čaje 227 mg
extrakt z Rhodiola rosea 102 mg

Složení:
-maltodextrin, glukóza, isomaltulóza, L-leucin, L-arginin, kreatin monohydrát, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-glutamin, kre-alkalyn, regulátor kyselosti kyselina jablečná, taurin, L-tyrosin, kreatin ethyl ester HCl, L-citrulin malát, glycin, beta alanin, aroma, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, extrakt ze zeleného čaje (50 % polyfenolů), kofein, extrakt Rhodiola rosea (3 % salidrosidů, 1 % rosavinu), L-carnosin, sladidla sukralóza a acesulfam K, látka zvýrazňující chuť naringin, barvivo chinolinová žluť

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovceŠtítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').