Compress B. I. G.

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Objemový sacharido-proteinový suplement se zcela unikátním složením, který můžete konzumovat již během strečinkové fáze svého tréninku. Základ tvoří speciální směs proteinů NitroPeptide Protein Blend a sacharid isomaltulóza (Palatinose). Je obohacen o přídavek vitamínů, inulinu a kolostra. Ideální pro pokročilé a hardcore silové sportovce, kteří preferují vysokou funkčnost a obsah účinných látek.

Compress B. I. G.

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2100 g Čokoláda Čokoláda 1344 Kč 1344 Kč
2100 g Vanilka Vanilka 1344 Kč 1344 Kč
2100 g Jahoda Jahoda 1344 Kč 1344 Kč
2100 g Banán Banán 1344 Kč 1344 Kč

Popis produktu

V případě zařazení po tréninku nápoj garantuje rychlé nastartování regeneračních pochodů nezbytných pro znatelný svalový růst. COMPRESS B.I.G. je určen pro všechny sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly, a to i v případech, kdy běžné doplňky stravy nepomáhají.

Základem produktu je speciální směs NitroPeptide Protein Blend (NPPB), která vznikla na základě výzkumu společnosti NUTREND. Směs obsahuje optimální poměr a kombinace frakcí špičkových bílkovin zpracovaných nejkvalitnějšími technologiemi (př. metodou CFM). NPPB zabezpečuje maximální a dlouhodobé zásobení svalů aminokyselinami (nárůst svalové hmoty a síly). Směs je navržena tak, aby její jednotlivé složky byly v zažívacím traktu i krevním řečišti zpracovávány a využívány postupně.

NPPB je mutlisynergická kombinace tří složek ve specificky významném poměru.

Složka PeptoPro® představuje špičkové di- a tripeptidové hydrolyzované frakce kaseinu, které bezproblémově a rychle vstupují přes zažívací trakt do krevního oběhu. Díky tomu opětovně dojde k vyrovnání hladiny aminokyselin v krvi na potřebnou výši. Ve svalech je nastartován anabolický proces, tedy tvorba svalové hmoty.
Syrovátkový protein (WPI a WPC), jehož vstřebávání probíhá v zažívacím traktu pomaleji. Do krevního řečiště se dostává se zpožděním ve chvíli, kdy je PeptoPro® již využíváno svalovými buňkami. Díky postupné využitelnosti jednotlivých složek NPPB je zajištěno dlouhodobé a vyrovnané zásobení svalů maximální možnou dávkou potřebných aminokyselin.
Syrovátkový proteinový izolát (WPI) je zpracován revoluční technologií CFM (cross flow microfiltration), jež brání denaturaci bílkovin.
Proteinové spektrum je navíc doplněno o kolostrum (prvotní mléko savců), jež obsahuje růstové faktory, které stimulují anabolické procesy v organismu.

Sacharidová složka je v COMPRESS B.I.G. zastoupena sacharidem nové generace, isomaltulózou (Palatinose™). Díky ochranné známce, jež je ověřena mnohaletými výzkumy, Vám nabízíme to nejlepší, co můžete na trhu získat. Palatinose™ je jedinečný nízkoglykemický sacharid s prodlouženou energizací ve formě glukózy.

Palatinose™ je revoluční sacharid s:

vysokým energetickým potenciálem
nízkým glykemickým indexem
Díky megadávce BCAA (6000 mg) a L-glutaminu (3000 mg) má COMPRESS B.I.G. specifickou, mírně nahořklou chuť, která odpovídá maximálnímu možnému množství užitých látek.

Použití COMPRESS B.I.G. před tréninkem

Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme konzumovat jednu porci (70 g) cca 60 - 90 min. před zahájením tréninku, v závislosti na denním příjmu živin. V případě, že jste měli vydatný oběd, zařaďte COMPRESS B.I.G. alespoň 90 minut před tréninkem.

Výzkum prokázal, že po konzumaci odpovídající dávky proteino-sacharidového komplexu bylo tělo lépe zásobeno odpovídající hladinou živin (včetně aminokyselin) oproti čistě sacharidovým komplexům, tzn. byl umožněn větší výkon bez následné negativní bílkovinné bilance.

Nutriční hodnoty: ve 100g

Energetická hodnota 1595,7 kJ/376,6kcal
bíkoviny 27,9g
sacharidy 57,8g
tuky 3,7g
nasycené mastné kyseliny 0,7g
vláknina 3,8g
sodík 100mg
inulin 1000mg

Profil aminokyselin: ve 100g

L-valin 2002 mg
L-isoleucin 2088 mg
L-leucin 4186 mg
L-lysin 1776 mg
L-methionin 414 mg
L-tryptofan 348 mg
L-threonin 907 mg
L-fenylalanin 641 mg
L-alanin 866 mg
kyselina asparagová 1924 mg
kyselina glutamová 2955 mg
L-histidin 366 mg
L-prolin 848 mg
L-tyrosin 665 mg
L-arginin 450 mg
L-cystein 565 mg
glycin 306 mg
L-serin 748 mg

Složení:
NitroPeptide Protein Blend (koncentrát syrovátkových bílkovin, CFM syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzát kaseinu PeptoPro),přírodně identické aroma, xantanová guma, DigeZyme (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), polydextróza, sójový lecitin, prebioticko-probiotický komplex LactoWise (Bacilus coagulans, Galactomannans), fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, acesulfam K, sukralóza, E124


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').