Cellucor C4 Extreme

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Vychutnejte si pořádně váš trénink! S Cellucor C4 Extreme získáte maximální přísun energie, který zaruší explosivní sílu a vy tak můžete posunout hranice vešeho tréninku mnohem dál.Cellucor C4 Extreme takté obsahuje přísadu Argininu.AKG a Creatinu Nitrate

Cellucor C4 Extreme

Více pohledů

  • Cellucor C4 Extreme
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
354. g Citrón Citrón 1179 Kč 1179 Kč
354. g Pomeranč Pomeranč 1179 Kč 1179 Kč

Popis produktu

C4 Extreme je energie v instantní podobě. C4 využívá bezkonkurenční NO3 technologii a exkluzivní, prvotřídní ingredience jako je kreatin nitrát. C4 Extreme je velmi vyspělý před-tréninkový doplněk, který má sílu zažehnout vaší mysl, svaly a tréninkové nasazení a to trénink po préninku, pokaždé a opět znovu.

Co je NO3? NO3 je dusičnan, pokročilá sloučenina, která přináší neuvěřitelnou svalovou plnost, a zesiluje i účinnost dalších složek v C4 Extreme. Cellucor využívá novou sloučeninu NO3, která fúzuje s Kreatinem na Kreatinový Nitrát. Podle studie UCLA, Kreatin Dusičnany jsou o 1000% rozpustnější ve vodě než pouhý kreatin monohydrát či jiný z derivátů kreatinu. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje lepší vstřebávání a absolutně žádný z tradičních vedlejších účinků kreatinových doplňků.

Budete mít více energie, než jste si uměli představit. Získáte extra opakování, dokončíte tak poslední sérii-zničíte poslední zbytky síly, vytrvalosti.

Nutriční hodnoty: v 6g

beta alanin 1500 mg
kreatin nitrát 1000 mg
arginin AKG 1000 mg
vitamín C (jako kyselina askorbová) 250 mg
L-tyrosin 200 mg
kofein 160 mg
hořký pomeranč (Citrus aurantium, 30 % synefrin) 50 mg
foláty (jako kyselina listová) 150 mcg
pyridoxal 5-fosfát 35 mcg
vitamín B12 (methykobalamin) 20 mcg
niacinamid 30 mg

Doporučené dávkování:

Užívejte 1-2 odměrky C4 Extreme s vodou nebo džusem 15-30 minut před tréninkem. Začněte s jednou udměrkou pro zjištění tolerance.

Složení:
kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, sukralóza, FD&C červeň #40, acesulfam K

Upozornění:

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').