Cellmass 2.0

Rychlý přehled

Nová verze velmi oblíbeného speciálního potréninkového suplementu od firmy BSN určený pro urychlenou regeneraci svalů, zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti a růst svalové hmoty. Intenzivní trénink vede ke katabolismu (rozkladu) svalů a nutí organismus fungovat na hranici svých fyzických možností. K dosažení maximálních výsledků a umožnění anabolických procesů (budování svalové hmoty) je zcela nezbytná adekvátní regenerace. Kromě nahrazení vyčerpaných energetických komponentů, jako je ATP či glykogen dodá Cellmass rovněž chybějící elektrolyty. Cellmass zvyšuje odolnost vůči únavě a vyčerpání a posílí celkovou výkonnost organismu.

Cellmass 2.0

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
485. g Meloun Meloun 1297 Kč 1297 Kč
485. g Hrozen Hrozen 1297 Kč 1297 Kč
485. g Malina Malina 1297 Kč 1297 Kč

Popis produktu

Při náročném intenzivním tréninku čelí namáhané svalstvo obrovskému tlaku a zátěži. Je proto nutné poskytnout mu patřičnou podporu k usnadnění a zefektivnění následné regenerace, která je klíčovým předpokladem pro růst síly a zlepšování výkonnosti.

Tento úkol spolehlivě a přesvědčivě zvládne zcela nově poskládaná formule CELLMASS 2.0, která nabízí 3 typy kreatinů, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát. Nasytí vyčerpané svaly a odstartuje proces komplexní potréninkové regenerace. Obnovuje a uzdravuje poškozená svalová vlákna, mírní potréninkovou únavu, urychlí celkové zotavení organismu, zlepší sílu a odolnost svalů a celkovou tělesnou výkonnost.

Díky dostatečnému a úspěšnému zotavení po náročném tréninku budete připraveni excelovat i v tréninku dne následujícího. CELLMASS 2.0 je určen pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde na zmar a že o jejich těžce nabyté svaly bude dobře postaráno.

-dokonalý, supermoderní suplement na po-tréninkovou regeneraci
-obsahuje 3 typy kreatinů, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát
-efektivní obnova a zotavení svalových vláken
-doplnění zásob kreatinu a glutaminu ve svalech
-výrazné zlepšení síly, výkonnosti a vytrvalosti
-navýšení obsahu karnosinu ve svalech
-podpora anabolických procesů v noční době

Doporučené dávkování:

tréninkový den: užívejte 1 odměrku (9,7 g) produktu Cellmass 2.0 rozmíchaného ve 200 ml vody ihned po probuzení, druhou dávku užívejte 30 minut po tréninku
netréninkový den: užívejte 1 odměrku ráno po probuzení, další dávku užijte v průběhu odpoledne nebo před spaním

Nutriční hodnoty: ve 9,7g

energetická hodnota 42 kJ/10 kcal
bílkoviny 2 g
sacharidy 1 g
Cellmass Proprietary Blend 8,3 g
zotavovací složka
syrovátkový proteinový hydrolyzát, L-glutamin, glutaminové peptidy
myogenní složka
kreatin monohydrát, kreatin HCl (Con-CretTM), kreatin bezvodý
Insulino Interfusion
taurin a banaba (list) (GlucoHelpTM)

Složení:
-přírodní a přírodně identická barviva, kyselina jablečná, kyselina citronová, křemičitan vápenatý, kořen červené řepy, lecitin, sukralóza a acesulfam K

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').