CE Extreme

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Scitec Nutrition CE Extreme má až 40krát větší účinnost a absorbovatelnost, než je tomu u běžného kreatinu. CE Extreme obsahuje výhradně kreatinový ethyl ester (CEE). Estery jsou organické sloučeniny, které vznikají v procesu esterifikace, což je reakce kyseliny karboxylové s alkoholy. Ačkoliv mnoho studií naznačuje, že kreatin monohydrát je účinný a zvyšuje čistou hmotu svalové tkáně, sílu a výkon, má i své stinné stránky. A právě proto je nutno vzít dobrý produkt a vylepšit jej. Zdůrazněním pozitivních vlastností a eliminací negativních stránek kreatin monohydrátu vzniká kreatin ethyl ester, který tak "udává" ten správný směr v potravinových doplňcích na bázi kreatinu.

CE Extreme

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
120 cps 520 Kč 520 Kč

Popis produktu

-vynikající absorbovatelnost a uvolňování biolátek
-až 40krát větší účinnost a absorbovatelnost než u běžného kreatinu
-odpadá nutnost brát dextrózu, jako je tomu v případě mnoha jiných výrobků s kreatinem na trhu (dextróza, hroznový cukr, ačkoliv někomu prospívá, je stále jen cukrem a může s sebou přinášet ukládání tuku)

Doporučené dávkování:

užívejte 1 - 2krát denně 3 kapsle CE Extreme
první dávku (3 kapsle) vezměte po tréninku, další dávku (3 kapsle) před jídlem, ale co nejpozději od první dávky, tedy nejlépe první ráno a druhou večer

Nutriční hodnoty: ve 3 cps

energetická hodnota 89,46 kJ/21,3 kcal
kreatin ethyl ester 2000 mg

Složení:
- kreatin ethyl ester, kapslová želatina

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').