Bulgarian Tribu 90%

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Bulgarian Tribu 90 % je vrcholně kvalitní produkt s nejsilnější koncentrací účinné látky tribulu – protodioscinem. Koncentrace steroidních saponinů výrobku Bulgarian Tribu 90 % je maximální dosažitelná, a to 90,75 %.

Bulgarian Tribu 90%

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
100 cps 702 Kč 702 Kč

Popis produktu

Bulgarian Tribu 90 % = originální bulharský fotochemický izolát rostlinného původu. Aktivními komponenty jsou steroidní saponiny furostanolového typu.

Bulgarian Tribu 90 % je přípravek obsahující 90,75 % extrakt z rostliny Tribulus terrestris, vypěstované na specializovaných plantážích přímo v Bulharsku. Tato zajímavá rostlina sice roste v široké oblasti Asie, Evropy, Afriky, Austrálie a Číny a najdeme ji i v evropské části Ruska, ovšem prokazatelné terapeutické účinky na zvyšování hladiny testosteronu byly vědeckými pracemi potvrzeny pouze u bulharského Tribulus terrestris. Právě tento bulharský tribulus (a navíc s nejvyšší koncentrací na trhu 90,75 %) je obsažen v novém exkluzivním produktu společnosti Extrifit – Bulgarian Tribu 90 %.

Bulgarian Tribu 90 % má široké využití především v silových sportech jako je kulturistika, vzpírání, powerlifting apod. Suplementací Bulgarian Tribu 90 % byla klinicky prokázána aktivizace metabolismu a zvýšení hladiny hormonu testosteronu. V důsledku toho zvýšení proteosyntézy a nárůst svalové hmoty. Nárůst tělesného výkonu, silového i aerobního, rychlejší tělesná a psychická regenerace a zlepšení funkce imunitního systému. Jsou prokázány účinky nejen na nárůst svalové hmoty, ale také na zvyšování sexuálních funkcí, libida (chuti na sex).

Rovněž tak je originální „bulhar“ úspěšně používán sportovci „hříšníky“, na tzv. anabolických kúrách (uživateli anabolických steroidů), kdy po vysazení anabolik dokáže kvalitní tribulus terrestris zvednout (normalizovat) přirozenou produkci testosteronu v testes.

Klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu ani vedlejší nežádoucí účinky, a to ani při podání vysokých dávek. Originální bulharský tribulus terrestris s obsahem saponinů 90 % pronikl pro své účinky i do profesionálního sportu jako bezpečný „povolený“ doping.

Doporučené dávkování:

pro nárůst svalové hmoty 3 – 10 kapslí Bulgarian Tribu 90 % denně
pro zvýšení chuti na sex 2 – 3 kapsle denně
pro zvýšení tvorby testosteronu po steroidových kúrách 5 – 10 kapslí Bulgarian Tribu 90 %denně
pro zvýšení vitality a pro seniory 2 kapsle denně dlouhodobě (2 – 4 měsíce)
Důležité upozornění:

denní dávku Bulgarian Tribu 90 % rozdělte do co nejvíce části; budete-li užívat např. 4 kapsle, dávkujte ve čtyři různé denní doby po jedné tabletě; maximální (!) množství pro jednu dávku jsou 2 kapsle (doporučené je však jen 1 kapsle)

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').