BCAA-Lyn 1500

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

BCAA-LYN 1500 je komplex BCAA s upraveným a ustáleným pH, který je naprosto stabilní a rychle a zcela kompletně vstřebatelný do krevního oběhu. Díky patentované pH-FUSION TECHNOLOGY™ jsou každé 2 kapsle ekvivalentem minimálně 7,5g tradičního BCAA v prášku.

BCAA-Lyn 1500

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
120 cps 446 Kč 446 Kč

Popis produktu

BCAA-LYN 1500 je komplex BCAA s upraveným a ustáleným pH, který je naprosto stabilní a rychle a zcela kompletně vstřebatelný do krevního oběhu. Díky patentované pH-FUSION TECHNOLOGY™ jsou každé 2 kapsle ekvivalentem minimálně 7,5g tradičního BCAA v prášku*. Firma SCI-FIT tímto pokračuje ve svém poslání umožnit sportovcům konzumovat daleko méně suplementu a zároveň dosahovat podstatného zlepšení sportovních výsledků.

Aminokyseliny s větveným řetězcem patří k nejdůležitějším stavebním jednotkám svalového růstu.

Nejúčinnější a nejcennější z nich jsou pro sportovce leucin, isoleucin a valin. Patří mezi esenciální aminokyseliny, tzn. že musí být do organismu dodávány s potravou. V těle poté hrají významnou roli při syntéze bílkovin a tedy budování svalové hmoty.

BCAA-Lyn 1500™ je kombinací vysoce kvalitní směsi aminokyselin leucinu, isoleucinu a valinu s jedinečnou technologií PH-Fusion Technology™ zaručující optimální vstřebání do krevního oběhu a výrazně rychlejší a efektivnější transport BCAA do svalů.

BCAA-Lyn 1500™ obsahuje výlučně aminokyseliny ze surovin nejvyšší jakosti, neobsahuje žádné BCAA vyrobené z lidských vlasů či ptačího peří , jak se často u levnějších produktů severoamerických výrobců stává.

Dávkování:

v tréninkové dny berte 1 - 2 kapsle BCAA-Lyn 1500 před tréninkem a nebo 1 - 2 kapsle bezprostředně po něm

ve volné dny 1 - 2 kapsle ráno po probuzení a 1 - 2 kapsle před spaním

Nutriční hodnoty: 2cps

L-valin 225 mg
L-isoleucin 570 mg
L-leucin 705 mg


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').