Artro Forte

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Kombinace působení glukosaminu, chondroitinu, Hyaluronové kys. A kolagenu slouží jako prevence onemocnění kloubů a šlach. Podstatně zvýrazňuje efekt postižených a namáhaných míst kloubního aparátu.

Artro Forte

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500 ml Pomeranč Pomeranč 468 Kč 468 Kč
500 ml Višeň Višeň 468 Kč 468 Kč

Popis produktu

Hyalurovaná kyselina pomáhá snižovat tření v kloubech a absorbuje rázy, přispívá k obnově pružnosti kloubů (chrupavek) a kůže. Stimuluje tvorbu buněk elastických a kolagenních vláken. Glukosamin sulfát je hlavním stavebním materiálem pro stimulaci tvorby chrupavky a zlepšuje funkci kloubů. Chondroitin sulfát (žraločího původu) pomáhá vtahovat živiny do postižených míst. Zajišťuje regeneraci kloubní chrupavky.

Doporučené dávkování:

-užívejte 20 ml denně před jídlem, při vyšší zátěži 2x denně 20 ml

Nutriční hodnoty: ve 100ml

chondroitin sulfát 400 mg
glukosamin sulfát 800 mg
hydrolyzovaný kolagen 14000 mg
kyselina hyaluronová 140 mg

Složení:

Invertní sirup, voda, hydrolyzovaný kolagen, kyselina citrónová, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová, aroma, konzervant sorban draselný


Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').