Armor-V MusclePharm

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Multivitamín Armor-V™ je sestaven za použití surovin z 26 čerstvých, syrových druhů ovoce a zeleniny. Multivitamín Armor-V™ obsahuje úplné spektrum vitaminů a minerálů, je bohatým zdrojem antioxidantů a látek na posílení imunity, detoxifikuje organismus, vyrovnává pH a obsahuje dokonce směs důležitých esenciálních mastných kyselin! MusclePharm Armor-V je opravdový vitamin pro sportovce. Armor-V obsahuje 180 kapslí.

Armor-V MusclePharm

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
180 cps 1001 Kč 1001 Kč

Popis produktu

Pečlivě propracovaná formule Muscle Pharm Armor-V™ klade důraz na každodenní komplexní pokrytí zvýšených nároků tvrdě trénujícího sportovce. Je sestavena tak, aby položila pevný základ vašemu specifickému nutričnímu programu i suplementaci.

Muscle Pharm Armor-V™ je vydatná směs organických látek, bylinek a dalších přírodních složek. Muscle Pharm Armor-V™ je formule nabitá čistými deriváty z ovoce a zeleniny, bohatá na antioxidanty a optimizátory imunitního systému.

Muscle Pharm Armor-V™ je skvělý společník pro náročný trénink, kvalitní sportovní výkon, rychlou regeneraci a soustavné zlepšování výkonnosti. Muscle Pharm Armor-V™ je skutečný multivitamín pro sportovce!

Muscle Pharm Armor-V™ - POKROKOVÝ KOMPLEX ŽIVIN POTŘEBNÝCH PRO SPORTOVCE:
V-F POWER MATRIX™
Čerstvé, syrové ovoce a zelenina tvoří naprostý základ čisté, přirozené výživy. Armor-V™ obsahuje směs 26 koncentrátů ovoce a zeleniny, 2700mg skutečné síly z potravin v přírodním stavu. V-F Power Matrix™ je nabitý fytonutrienty, které nebývají součástí běžných multivitaminových přípravků (fytonutrient je rostlinná látka obsahující sloučeniny napomáhající boji proti nemocem). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, vitamíny a minerály, enzymy, polyfenoly, karotenoidy a další zdraví prospěšné a výkonnost posilující sloučeniny.

ANTI-OXIDANT / IMMUNE-SUPPORT MATRIX™
Silná a účinná formule na ochranu imunity a udržování správného pH. Obsahuje dimethylglycine, trans-resveratrol, astaxanthin, lycopene a lutein - velmi silné antioxidanty známé svými znatelnými účinky na posílení imunitního systému a podporu klíčových funkcí buněk. Další pozitivní funkce multivitamínu Muscle Pharm Armor-V™ zahrnují podporu srdce, krevního oběhu, zraku a hormonální rovnováhy v těle.

SYSTEM MAINTENANCE & DETOXIFYING MATRIX
Námaha při pravidelném, intenzivním tréninku, toxiny v našem okolí, stres a mentální vyčerpání, biochemické procesy v našem těle - to vše způsobuje nadměrnou produkci buněčného odpadu, který se v organismu hromadí a narušuje, oslabuje a poškozuje důležité buněčné procesy. Muscle Pharm Armor-V™ obsahuje specifická činidla, jejichž úkolem je odstraňovat volné radikály, detoxifikovat organismus, podporovat funkci jater a pročišťovat životně důležité orgány v těle. Klíčové složky Muscle Pharm Armor-V™ rovněž zmírňují dopady negativních vlivů okolí na organismus, udržují správnou hladinu kortisolu a mají blahodárné účinky pro celkové zdraví buněk.

EFA MATRIX
Esenciální mastné kyseliny, tzv. "zdravé tuky", tvoří specifickou součást tukových molekul. Tělo si je nedokáže samo vytvořit a proto musí být přijímany prostřednictvím potravy. Plní v našem těle několik významných biologických funkcí. Hrají nepostradatelnou roli v oběhové, endokrynní i nervové soustavě. Jsou nesmírně důležité pro zdraví srdce, tvorbu hormonů, celistvost buněčné membrány a metabolismus tuků. Přispívají též k ochraně a posílení pohlavního, nervového a imunitního systému.
Muscle Pharm Armor-V™ obsahuje kompletní spektrum esenciálních mastných kyselin "omega 3-6-9".

Dávkování:
Standardní dávkování: 6 kapslí denně.
- V předsoutěžním až soutěžním období a v intenzivních dobách tréninků: 12 kapslí za den - 6 kapslí ráno a 6 kapslí odpoledne.
- Zapjite zvýšeným množstvím vody!

Nutriční hodnoty: ve 3cps
Vitamin A (as mixed carotenoids) 6250 IU 125%
Vitamin C (as ascorbic acid) 235 mg 392%
Vitamin D (as cholecalciferol) 400 IU 100%
Vitamin E (as Alpha Tocopherol Acetate) 19 IU 63%
Thiamin (as Thiamin Mononitrate) 16 mg 1067%
Riboflavin 16 mg 941%
Niacin (as niacinamide) 20 mg 100%
Vitamin B6 (as pyridoxine hyrdochloride) 16 mg 800%
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 130 mcg 2167%
Biotin 300 mcg 100%
Pantothenic acid (as d-calcium pantothenate) 31 mg 310%
Vitamin K2 80 mcg 100%
Folic Acid 130 mcg 33%
Boron (as Boron Citrate) 470 mcg *
Calcium (as Calcium Lactate Gluconate) 47 mg 5%
Copper (as Copper Gluconate) 63 mg 3%
Chromium (as Chromium Polynicotinate) 63 mcg 53%
Magnesium (as Magnesium Citrate and stearate) 94 mg 24%
Manganese (as Manganese Citrate) 630 mg 32%
Zinc (as Zinc Picolinate) 6.3 mg 42%
Molybdeum (as Sodium Molybdate) 9.4 mcg 13%
Selenium (as Selenomethionine) 63 mcg 90%
Potassium (as Potassium Chloride) 38 mg 1%

Omega 3-6-9 Complex 788mg *
Alpha Linoleic Acid ((Omega 3) As Flax Seed & Lecithin), Oleic Acid ((Omega 9) As Lecithin), Coconut Oil, Elcosapentaenoic Acid ((EPA) As Fish Oil), Docosahexaenoic Acid ((DHA) As Fish Oil).

V-F Power System 942mg
Mega Green Complex
Spirulina, Chlorella, Wheat Grass Concentrate, Kelp Powder Containing Iodine, Garlic Extract, Broccoli Powder, Spinach Powder, Barely Grass Juice Concentrate, Blue Green Algae, Echinacea Extract, Dulse, Carrot Powder, Green Tea Extract, Jerusalem Artichoke, Lemon Bioflavonoids.
Fruit & Vegetable Blend
Pomegranate (40% Punicosides), Red Currant Powder, Watermelon Powder, Blood Orange Powder, Cranberry Concentrate, Blackberry Fruit Powder, Strawberry Powder, Cherry Extract Powder, Raspberry Powder, Mango Powder, Apple Extract.

Antioxidant Matrix 293mg
DMG (N,N-Dimethylglycine), Trans-Resveratrol, Lutein, Lycopene, Astaxanthin.

Pro-Biotic & Immune Enhancer
(Total Of 3 Billion Active Colonies) 3 BillionCFUs
(L. Rhamnosus, L. Acidophilus, S. Thermophiles, L. Brevis, B. Infantis, B. Bifidum, L. Salivarius, L. Plantarum, L. Casei), S. Boulardi, Choline (As Choline Bitartrate).

Armor Blend 98mg
Mixed Bioflavonoids (As Citrus Bioflavonoids), Inositol, Quercetin, Hesperidin, Tumeric 10:1 (Curcuminoids), Panax Ginseng Powder, Para-Aminobenzoic Acid, Rutin, Betaine Hydrochloride, Genistein.

System Maintence & Detoxifying Matrix 81mg
Milk Thistle Seed 4:1, Saw Palmetto Berries, Uva Ursi Leaf, Phosphatidylserine Lecithin, Digeseb®

Other Ingredients:
Gelatin, Magnesium Stearate, Microcrystalline Cellulose, Silica.Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').