Animal Flex 44 balíčků

Rychlý přehled

Animal Flex obsahuje nezbytné složky pro výživu Vašich kloubů, šlach, vazů a dalších pojiv. S animal flex pečujte pomocí jeho glukosaminu, MSM, chondroitin sulfátů a dalších složek o své tělo. Vaziva a chrupavky jsou totiž podstatnou a nezanedbatelnou součástí Vašeho těla a nejen je je potřeba chránit před opotřebením a deformací, které si můžete způsobit třeba svými intenzivními tréninky. Dopřejte svým kloubům, šlachám a vazům výživovou kúru Animal Flex - již zmíněná kombinace látek vyživí Vaše chrupavky a vazy; lubrikační komplex se lněným olejem a známou kyselinou hyaluronovou účinně promaže a ochrání Vaše klouby; komplex zázvor, kurkumin, boswelia, quercetin a bromelain podpoří snížení bolestivosti a přidány jsou také vitamíny a minerály pro zpevnění Vašich kostí. Animal Flex má v jednom balení 44 již sestavených balíčků, každý představuje jednu porci té nejlepší vyvážené výživy pro Vaše tělo! Animal Flex byl roku 2006 a 2007 oceněn na Bodybuiding.com jako nejlepší přípravek na klouby. Animal flex vám pomůže k tvrdším tréninkům s maximální ochranou vašich koloubů a vazů. Proto vsaďte na Animal Flex nic lepšího zatím nebylo vyrobeno.Balení Animal Flex obsahuje zdarma trhačky Animal!!!

Animal Flex 44 balíčků

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1 ks 1242 Kč 1242 Kč

Popis produktu

Animal Flex je již přesně nadávkován v balíčcích
Animal Flex extrémně posiluje a zlepšuje výživu pojiv - vazů, kloubů a šlach
animal Flex roku 2006 a 2007 získal ocenění SUPLEMENT AWARDS na Bodybuilding.com, 1. místo mezi všemi výrobky jeho typu
Charakteristika výrobku Animal Flex

Umíte zkombinovat jednotlivé složky prostřednictvím 10 různých výrobků tak, aby vznikla harmonická, přesná a dostačující denní dávka? Díky Animal Flex nemusíte namáhat hlavu a hledat informace. Přesně složené balíčky zaručí, že neuděláte chybu ve svých propočtech a učiníte pro své tělo vše, co můžete.

V 90. letech vědci zjistili, že ideálním způsobem, jak suplementovat vrcholové sportovce, vzpěrače a všechny atlety světové třídy, je podávat jim již předem přesně sestavené balíčky tablet a kapslí všech potřebných látek. Po pár letech výzkumů přišel první z takovýchto komplexních řešení z výrobních linek firmy Universal Nutrition - Animal Pak. Od té doby je stále jedničkou a nejlépe prodávaným suplementem se zkompletovanými balíčky na světě.

Se svými příbuznými, výrobky Animal Test, Animal Pak, Animal Nitro, Animal M-Stak a Animal Pump se stal nejoblíbenějším prostředkem mezi kulturisty, kteří drtí své svaly tvrdým a intenzivním tréninkem.

Doporučené dávkování:

1 balíček Animal Flex 1x denně s jakýmkoli jídlem během dne
konzumujte po jídle, zapijte 3 dcl vody!

Nutriční hodnoty: v 1 dávce

Vitamin C(kyselina askorbová) 100mg 167%DDD
Vitamin E(D-Alfa Tokoferol) 100mg 333%
Zinc(zinek pikolináte) 15mg 100%
Selen (selen sodný) 70mcg 100%
Mangan ( sulfát manganový) 1mg 50%
Joint Construction Complex 3000mg
Glucosamine ( HCL, Sulfate KCI)
Methylsulfonymethan (MSM)
Chondroitin sulfáte A (CSA)
Chondroitin sulfate B (CSB)
Joint Lubrication Complex 1000mg
Flaxseed Oil (50% Alpha Linolenic Acid)
Cetyl Myristoleate Proprietary Blend (Cetyl Myristoleaste*, Cetyl Myristate*, Cetyl Palmitate*, Cetyl Laurate*, kyselina palmitová*, kyselina olejová*)
Hyaluronic Acid
Joint Support Complex 1000mg
Ginger Root Extrakt (Gingerols, Shogaols)
Turmeric Extrakt (Curcumin)
Boswellia (kyselina bosweliová)
Quercetin
Bromelain

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').