Anabolic BCAA´s 1+1

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Anabolic BCAA´s obsahují ideální poměr aminokyselin L-leucinu, L-isoleucinu a L-valinu. Aminokyseliny BCAA společně tvoří až 35 % z obsahu všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA a bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému katabolismu svalových bílkovin, tím pádem zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzické výkonnosti, především snížení síly.

Anabolic BCAA´s 1+1

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
180 cps 1187 Kč 1187 Kč

Popis produktu

V tomto balíčku získáte 2 balení po 180 tabletách!

Také je nezvratně prokázáno, že L-leucin organismus využívá ve dvojnásobném množství oproti L-isoleucinu a L-valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-leucin, L-valin, L-isoleucin). Proto v Anabolic BCAA´s jsou tyto aminokyseliny nastaveny v ideálním poměru.

Každý, kdo aktivně trénuje, aby vytvořil svalovou hmotu, a jde při tréninku až na hranice svých možností, spotřebovává krátkodobě velmi mnoho energie. Tuto energii získává tělo nejprve ze svých glykogenních zásob. Když jsou tyto zásoby vyčerpány, jsou spalovány aminokyseliny. Díky své struktuře se k tomu nejlépe hodí Anabolic BCAA´s. A protože BCAA tvoří ve svalové tkáni vysoký podíl, přispívají proto při svalovém tréninku k anabolickému procesu.

Doporučené dávkování:
-užívejte 4 tablety Anabolic BCAA´s denně, zapijte dostatečným množstvím vody
-pro maximální účinky berte před, nebo po tréninku

Nutriční hodnoty: ve 4cps

L-valin 1000 mg
L-isoleucin 1000 mg
L-leucin 2000 mg

Nutriční hodnoty: v 1cps


L-valin 250 mg
L-isoleucin 250mg
L-leucin 500mg

Složení:
-stearát hořečnatý, celulóza, difosforečnan vápenatý

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').