Anabol-5

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Přípravek Anabol-5 je nejsilnější anabolická nesteroidní látka na světě.Přípravek Anabol-5 vytváří vysoce anabolické a antikatabolické prostředí, což vede k dramatickému zvyšování množství proteinu, který je syntetizován ve svalech.

Anabol-5

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
120 cps 1392 Kč 1392 Kč

Popis produktu

Pokud přípravek Anabol-5 užíváte v kombinaci s intenzivním tréninkem, pak díky adaptogennímu vybavení přípravku dochází ke stimulaci obrovského anabolismu, k blokování úbytku svalového proteinu a k potlačení svalové únavy.
-vytváří vysoce anabolické a antikatabolické prostředí
-vede k dramatickému zvyšování proteinu, který je syntetizován ve svalech
-extrémně rychlé a dlouhodobé účinky díky multifázové technologii tekutých kapslí
-nejsilnější anabolická látka na světě, která neobsahuje steroidy
-s anabolickým androgením poměrem 33:1
-balení na celý měsíc a ohromující výsledky

Přípravek Anabol-5 je první produkt, který efektivně nabudí Váš vlastní cyklus budování proteinu, a to bez použití hormonů a steroidů. Aby bylo zajištěno dlouhodobé udržení vysoké úrovně anabolismu po celý den, je složen přípravek Anabol-5 z rychle působících a vysoce účinných multifázových kapslí.

Fáze číslo 1
rychle působící anabolický reakční systém tekutých kapslí
Vnější tekuté kapsle přípravku Anabol-5 zajišťují, že Vaše tělo je ve stavu anabolického budování svalstva, a to již během pár minut poté, co si je vezmete. To je zvláště rozhodující ráno, když se vzbudíte, a pak ihned po tréninku.

Fáze číslo 2
prodloužená reakční doba uvnitř kapsle, kde se nachází anabolický zesilovač
Když se některé látky dají dovnitř oddělené kapsle, pak se skvěle prodlouží reakční doba anabolické činnosti. Jakmile je ve Vašich svalech dosaženo rozhodující rychle působící anabolické vlny první fáze, převezme roli druhá fáze, zajišťující dlouhé trvání anabolických procesů.

Doporučené dávkování:
-užívejte 2 kapsle dvakrát denně
-abyste dosáhli co nejlepších výsledků, užívejte dvě kapsle ráno při jídle a dvě další kapsle při večerním jídle
-přípravek Anabol-5 je nejlepší užívat cyklicky - navrhujeme cyklus o délce 12 týdnů, po kterém následuje dvoutýdenní přestávka

Upozornění:
-Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku a řiďte se informacemi na obalu!


Díky svému silnému anabolickému vybavení má přípravek Anabol-5 mnoho možností využití. Může být používán pro nabytí hmoty, a to v případě, že očekáváte přírůstky síly, hmotnosti a velikosti. Může být také používán v průběhu tréninkové přestávky, aby pomáhal uchovat svalovou hmotu, a také ho můžete užívat, abyste si vybudovali hutné vysoce kvalitní svaly

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').