Nakupovat dle

 1. Odstranit tuto položku Tested Nutrition: Sci-Fit

Nákupní volby

Kategorie
 1. BCAA (1)
Cena
 1. 290,00 Kč - 300,00 Kč (1)

Aminokyseliny

Hledáte kvalitní aminokyseliny? Chcete si zajistit dostatečný přísun aminokyselin pro efektivní nárůst svalové hmoty a rychlejší regeneraci organizmu po tréninku či fyzické zátěži? Aminokyseliny jsou součástí proteinů a samotné je ve stravě prakticky nelze nalézt. Můžeme např. konzumovat hovězí maso, avšak musíme počítat s vyšším rizikem nadměrného příjmu tuků a cholesterolu. Proto je nejlepší cestou obrátit se na náš specializovaný e-shop a kromě sacharidů a všech dalších doplňků si obstarat za skvělou cenu také aminokyseliny. Kontaktujte nás! BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty. Aminokyseliny – nejen nárůst svalů, ale také podpora srdce Aminokyseliny hrají nezastupitelnou úlohu ve výživě každého kulturisty nebo powerliftera. Podobně jako vitamíny a minerály jsou také aminokyseliny jednou z hlavních složek sportovní výživy, neboť kromě samotného růstu svalů a regenerační funkce také zlepšují činnost srdce a viskozitu krve. Zvyšte svou sílu a fyzickou aktivitu a nastartujte anabolizaci organizmu s aminokyselinami nyní!

Aminokyseliny

Hledáte kvalitní aminokyseliny? Chcete si zajistit dostatečný přísun aminokyselin pro efektivní nárůst svalové hmoty a rychlejší regeneraci organizmu po tréninku či fyzické zátěži? Aminokyseliny jsou součástí proteinů a samotné je ve stravě prakticky nelze nalézt. Můžeme např. konzumovat hovězí maso, avšak musíme počítat s vyšším rizikem nadměrného příjmu tuků a cholesterolu. Proto je nejlepší cestou obrátit se na náš specializovaný e-shop a kromě sacharidů a všech dalších doplňků si obstarat za skvělou cenu také aminokyseliny. Kontaktujte nás!

Aminokyseliny – nejen nárůst svalů, ale také podpora srdce

Aminokyseliny hrají nezastupitelnou úlohu ve výživě každého kulturisty nebo powerliftera. Podobně jako vitamíny a minerály jsou také aminokyseliny jednou z hlavních složek sportovní výživy, neboť kromě samotného růstu svalů a regenerační funkce také zlepšují činnost srdce a viskozitu krve. Zvyšte svou sílu a fyzickou aktivitu a nastartujte anabolizaci organizmu s aminokyselinami nyní!

položek: 1

na stránku
Nastavit sestupně
 • BCAA-Lyn 1500

  BCAA-Lyn 1500

  BCAA-LYN 1500 je komplex BCAA s upraveným a ustáleným pH, který ....

  zobrazit více
  Balení 120 cps
  Běžná cena: 446 Kč
  Naše cena: 446 Kč