Nakupovat dle

 1. Odstranit tuto položku Tested Nutrition: Metabolic Optimal

Nákupní volby

Kategorie
 1. komplexní (2)
 2. BCAA (2)
Cena
 1. 300,00 Kč - 400,00 Kč (1)
 2. 400,00 Kč - 500,00 Kč (1)
 3. 700,00 Kč - 800,00 Kč (2)

Aminokyseliny

Hledáte kvalitní aminokyseliny? Chcete si zajistit dostatečný přísun aminokyselin pro efektivní nárůst svalové hmoty a rychlejší regeneraci organizmu po tréninku či fyzické zátěži? Aminokyseliny jsou součástí proteinů a samotné je ve stravě prakticky nelze nalézt. Můžeme např. konzumovat hovězí maso, avšak musíme počítat s vyšším rizikem nadměrného příjmu tuků a cholesterolu. Proto je nejlepší cestou obrátit se na náš specializovaný e-shop a kromě sacharidů a všech dalších doplňků si obstarat za skvělou cenu také aminokyseliny. Kontaktujte nás! BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty. Aminokyseliny – nejen nárůst svalů, ale také podpora srdce Aminokyseliny hrají nezastupitelnou úlohu ve výživě každého kulturisty nebo powerliftera. Podobně jako vitamíny a minerály jsou také aminokyseliny jednou z hlavních složek sportovní výživy, neboť kromě samotného růstu svalů a regenerační funkce také zlepšují činnost srdce a viskozitu krve. Zvyšte svou sílu a fyzickou aktivitu a nastartujte anabolizaci organizmu s aminokyselinami nyní!

Aminokyseliny

Hledáte kvalitní aminokyseliny? Chcete si zajistit dostatečný přísun aminokyselin pro efektivní nárůst svalové hmoty a rychlejší regeneraci organizmu po tréninku či fyzické zátěži? Aminokyseliny jsou součástí proteinů a samotné je ve stravě prakticky nelze nalézt. Můžeme např. konzumovat hovězí maso, avšak musíme počítat s vyšším rizikem nadměrného příjmu tuků a cholesterolu. Proto je nejlepší cestou obrátit se na náš specializovaný e-shop a kromě sacharidů a všech dalších doplňků si obstarat za skvělou cenu také aminokyseliny. Kontaktujte nás!

Aminokyseliny – nejen nárůst svalů, ale také podpora srdce

Aminokyseliny hrají nezastupitelnou úlohu ve výživě každého kulturisty nebo powerliftera. Podobně jako vitamíny a minerály jsou také aminokyseliny jednou z hlavních složek sportovní výživy, neboť kromě samotného růstu svalů a regenerační funkce také zlepšují činnost srdce a viskozitu krve. Zvyšte svou sílu a fyzickou aktivitu a nastartujte anabolizaci organizmu s aminokyselinami nyní!

položek: 4

na stránku
Nastavit sestupně
 • Anabolic Amino 4300

  Anabolic Amino 4300

  Anabolic Amino je suplement bohatý na silné, aminokyselinové pept....

  zobrazit více
  Balení 325 cps
  Běžná cena: 596 Kč
  Naše cena: 596 Kč
 • Active Amino 1700

  Active Amino 1700

  Active Amino 1700 jsou vysoce účinné aminokyseliny ve volné form....

  zobrazit více
  Balení 325 cps
  Běžná cena: 1052 Kč
  Naše cena: 1052 Kč
 • Anabolic BCAA´s

  Anabolic BCAA´s

  Anabolic BCAA´s obsahují ideální poměr aminokyselin L-leucinu, ....

  zobrazit více
  Balení 180 cps
  Běžná cena: 672 Kč
  Naše cena: 672 Kč