Amino BCAA Mega Cps

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Směs vysoce účinných větvených aminokyselin L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které jsou významnou částí všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Při intenzivní svalové zátěži dochází k odčerpávání energetických glykogenových zásob a začíná tvorba energie z větvených aminokyselin. Při jejich úbytku a nedostatku dochází k destrukci svalové tkáně (ke katabolickému stavu). Této destrukci zabráníme podáváním větvených aminokyselin BCAA.

Amino BCAA Mega Cps

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
60 cps 334 Kč 334 Kč
120 cps 518 Kč 518 Kč
240 cps 886 Kč 886 Kč

Popis produktu

Testy prováděné našimi sportovci jednoznačně potvrzují účinnost BCAA jako přirozených ochranných látek zamezujících rozpadu svalové hmoty. Ve stravě velmi často chybí dostatečné množství BCAA. Jejich podávání je velmi vhodné pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží (sportovci, těžce pracující), pro osoby s nedostatečným příjmem bílkovin, případně pro ty, kteří redukují nadváhu snížením příjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou.

Složení:

L-isoleucin
L-leucin
L-valin
želatinová kapsle
Doporučené dávkování:

dospělí a děti od 15 let denně 3 - 5 kapslí, dvě kapsle před zátěží a tři kapsle po zátěži zapít dostatečným množstvím vody nebo minerálky
Průměrné výživové hodnoty v jedné kapsli:

energetická hodnota - 17 kJ/4 kcal
bílkoviny - 970 mg
sacharidy - 4 mg
tuk - 19 mg
Obsah aminokyselin v jedné tabletě

isoleucin - 450 mg
leucin - 300 mg
valin - 150 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').