BCAA Mega Strong Cps

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Společnost Nutrend přichází s novinkou: 1000 mg nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v jedné tabletě! Jednotlivé aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin jsou v přípravku Amino BCAA Mega Strong zastoupeny v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při a po zátěži. Čistá krystalická forma BCAA pro ochranu, nárůst a regeneraci svalové hmoty. Pro profesionální i rekreační sportovce.

BCAA Mega Strong Cps

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
150 cps 765 Kč 765 Kč

Popis produktu

BCAA společně tvoří až 35 % z obsahu aminokyselin, tvořících svalovou tkáň. Navíc všechny tři tyto aminokyseliny organismus využívá jako zdroj energie – tyto aminokyseliny jsou tzv. glukoplastické. Je jasně prokázáno, že při jakýchkoli stresových situacích (fyzická zátěž, stres, onemocnění) organismus využívá vysoká množství BCAA pro udržení dusíkové rovnováhy.

Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA, bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému katabolismu svalových bílkovin a tím pádem zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzické výkonnosti především snížení síly.

Také je nezvratně prokázáno, že leucin organismus využívá ve dvojnásobném množství oproti isoleucinu a valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-leucin, L-valin, L-isoleucin).

Ukazuje se, že suplementace BCAA má vliv na únavu. Tento efekt BCAA na organismus nastává díky tomu, že tryptofan a BCAA mají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Tryptofan je klíčový při tvorbě hormonu serotoninu, který způsobuje únavu. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází ke snížení transportu tryptofanu do mozku, což v konečném důsledku znamená oddálení nástupu pocitu únavy.

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.

Základní vlastnosti:

* bezkonkurenční BCAA na trhu
* 1000 mg volných forem BCAA v 1 tabletě
* optimální poměr 2:1:1
* čistá krystalická forma
* praktická forma tablet
* bez cukru
* dodá energii
* ochrání svalovou hmotu
* zlepší a urychlí regeneraci

Je určený pro:

* kvalitní a rychlou regeneraci
* podporu nárůstu svalové hmoty
* zlepšení svalového výkonu
* ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
* ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
* oddálení nástupu pocitu únavy

Doporučené dávkování:

* pro ochranu svalové hmoty 3 tablety BCAA Mega Strong 40 - 60 minut před fyzickým výkonem
* pro urychlení regenerace 3 tablety ihned po fyzickém výkonu

nutriční hodnoty: v 1tabletě

energetická hodnota 20,4 kJ/4,8 kcal
bílkoviny 0,64 g
sacharidy 0,23 g
tuky 0,15 g
L-leucin 500 mg
L-isoleucin 250 mg
L-valin 250 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').