MUSCLEPHARM AMINO 1

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

AMINO 1™ je výtečný a zcela dokonalý regenerační a hydratační nápoj s vynikající chutí, sestaven a určen pro všechny typy sportovců. Neobsahuje cukry a má pouze 5 kalorií. Komplexní, rychle vstřebatelná formule, která dodá energii, zlepší výdrž, buduje svaly, hydratuje organismus a regeneruje již v průběhu tréninku. Zaplaví tělo aminokyselinami ve volné formě a instantizovanými BCAA a zajistí rovnováhu elektrolytů v těle.

MUSCLEPHARM AMINO 1

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
428. g Ovocný punč Ovocný punč 851 Kč 851 Kč
459. g Višeň Višeň 851 Kč 851 Kč
435. g Pomeranč Pomeranč 851 Kč 851 Kč
428. g Citrón Citrón 851 Kč 851 Kč

Popis produktu

"REVOLUTIONARY SPORTS PERFORMANCE MUSCLE RECOVERY & HYDRATION DRINK"

-obnovuje tréninkem poškozené svaly a napomáhá k rychlé a účinné regeneraci
-progresivní systém hydratace elektrolyty vyvinutý odborníky na základě nejnovějších vědeckých poznatků
-zlepšuje výdrž a odolnost a zvyšuje hladiny ATP
-10 g aminokyselin v dávce včetně BCAA v poměru 3:1:2

ZAŽIJTE SÍLU PO CELOU DOBU INTENZIVNÍHO VÝKONU

Rychle vstřebatelný AMINO 1 obsahuje více než 10g aminokyselin v dávce, včetně BCAA v poměru 3:1:2.

Podpoří a prodlouží výdrž a vytrvalost a zefektivní budování svalové hmoty. Mírní bolest v průběhu tréninku, dodává živiny přesně do míst, kde jich je nejvíce zapotřebí a urychluje regeneraci. AMINO 1 představuje ideální prostředek k zajištění maximální tréninkové efektivity. Svým složením, stejně tak jako silou a spektrem účinků, je ve své kategorii absolutně bezkonkurenční.

ATLETI POTŘEBUJÍ POKROČILOU HYDRATACI

Vědci z firmy MusclePharm vybavili AMINO 1 unikátním hydratačním systémem, který maximalizuje vstřebávání živin během všech fází tréninku. Přírodní kokosový prášek je pro své vlastnosti považován za "superpotravinu". Nabízí vyvážený poměr eletrolytů a minerálů a výrazně zlepšuje schopnost organismu vstřebávat živiny. Kokosová štáva má podobnou konzistenci jako krevní plasma a je poslední dobou ve sportovním průmyslu hojně využívána jako prostředek pro účinnou rehydrataci organismu

NADPRŮMĚRNÁ KVALITA INGREDIENCÍ = NADPRŮMĚRNÉ VÝSLEDKY

V MusclePharm dobře víme, že se špičkoví sportovci nespokojí s průměrnou výživou a vyžadují jen to nejlepší. Potřebují koktejl, který dodá pořádnou porci energie a nastartuje účinnou regeneraci již v průběhu tréninku. Právě pro ně jsme připravili AMINO 1.


ZMÍRNĚNÍ BOLESTI, ZOTAVENÍ

Opožděná svalová bolest způsobená předchozí svalovou námahou ("svalová horečka", angl. DOMS) je běžný jev u všech vyznavačů bodybuildingu a fitness. Je způsobena zvýšenou mírou rozpadu čisté svalové hmoty a vyšší koncentrací kyseliny mléčné. Ztuhlost a bolest svalů negativně ovlivňují váš program. Odborné studie dokazují, že právě aminokyseliny jsou klíčovým suplementem pro výrazné zmírnění rozpadu svalů, a tím pádem i pro zmírnění následné bolesti, umožňující tak trávit více času v posilovně. Antioxidační vlastnosti citrulin malátu, L-karnitinu a L-glycinu mají rovněž významný podíl na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostředek v boji se svalovou horečkou.

ÚNAVA V PRŮBĚHU TRÉNINKU

Když padáte vyčerpáním, není to jen z důvodu vysílení svalů. Svůj podíl na tom má rovněž únava centrální nervové soustavy i tzv. únava periferní. Aminokyseliny obsažené v AMINO 1 stimulují produkci serotoninu v mozku a snižují hodnoty amoniaku v krvi. L-glycin je nezbytný zdroj energie při procesech v buňce a buněčných mitochondriích.


POZORNOST, SOUSTŘEDĚNOST, POSÍLENÍ SMYSLŮ

Naším cílem bylo vytvořit tréninkový suplement, který bude stimulovat mentální funkce a koncentraci jak během tréninku tak i po něm - a to bez užití kofeinu. Spojitost mezi aminokyselinami a bystrostí mysli bylo prokázáno mnoha studiemi. AMINO 1 poskytne nakopnutí, které umožní lepší koncentraci při zvládání sportovního úkolu, který jste si stanovili.


ODOLNOST, VYTRVALOST, BUDOVÁNÍ SVALSTVA

Náš vědecký tým zajistil, aby formule AMINO 1 měla ideální parametry pro navýšení rychlosti syntézy bílkovin, a tím pádem pro zrychlení rozvoje svalové tkáně, v průběhu a po tréninku. Obsažené aminokyseliny zároveň brzdí a tlumí rozpad bílkovin, umožňují tak delší cvičení a následně produktivnější průběh regenerace. Každý sportovec potřebuje mít jistotu, že neztratí víc než vybuduje. Schopnost aminokyselin ve volné formě i těch s větveným řetězcem zabraňovat rozpadu čisté svalové hmoty je ten nejlepší základ, na kterém se dá dále stavět.


VÝKONNOST

Stejně jako i u ostatních produktů MusclePharm jsme našli ideální poměr ingrediencí, které budou na sportovcích nejlépe a nejúčinněji fungovat, v tomto případě na těch sportovcích, kteří se zcela odevzdali fitness a bodybuildingu. Našli jsme také nejvhodnější zásobovací a transportní mechanismus, který zaručí kompletní vstřebání a využití obsažených živin. Je nutné, abyste z každého doušku AMINO 1 mohli vydolovat absolutní maximum, které vám umožní dosahovat nejlepších možných sportovních výkonů a překonávat stávající limity.

Významou součástí formule AMINO 1 jsou elektrolyty - látky, které aktivují svaly, startují jejich činnost, ovládají jejich kontrakci. Kontrolují celou řadu tělesných funkcí, starají se o to, aby každá část určitého procesu proběhla v ten nejideálnější okamžik. U aktivních sportovců je třeba udržovat rovnováhu elektolytů v těle. Pocením se elektrolyty ztrácejí. AMINO 1 obsahuje všechny esenciální eletrolyty - draslík, hořčík, fosfor, sodík a vápník.


SHRNUTÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ASPEKTŮ A FUNKCÍ AMINO 1

-souvislý, déletrvající přísun energie
-zlepšení sportovní výkonnosti
-výtečná chuť
-pouhých 5 kalorií v dávce, neobsahuje žádné cukry
-neobsahuje kofein, může být konzumován v průběhu celého dne či noci
-jedinečný, vysoce efektivní systém hydratace a regenerace svalstva
-silné anti-katabolické účinky
-velice snadná a úplná rozpustnost

Doporučené dávkování:

-Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku) Amino 1™ v 350 - 500ml studené vody.
-Užívejte před, při, nebo po výkonu, či po celou dobu těchto tři období.


Nutriční hodnoty: v 1 dávce (14,36g)

Energetická hodnota 5 kcal
Celkem sacharidů 1 g
Cukr 0 g
Vitamín C (kyselina askorbová) 250 mg
Vitamín B6 (Pyridoxin HCL) 25 mg
Vápník (Křemičitan vápenatý) 48 mg
Fosfor (Draslík a fosforečnan sodný) 58 mg
Hořčík (Oxid) 200 mg
Sodík (Fosforečnan sodný) 40 mg
Draslík (Fosforečnan draselný) 100 mg
Instantní směs BCAA 3:1:2 3000 mg
L-leucin (instantizovaný) 1500 mg
L-isoleucin (instantizovaný) 500 mg
L-valin (instantizovaný) 1000 mg
Cellular Energy & ATP Fueler 4,775 mg
L-Glycin, L-Alanin, citrulin DL-malát 02:01, L-karnitin L-tartrát, Koenzym Q-10
Amino Hydrate System 2,323 mg
L-Taurin, Prášek z kokosové vody (Cocus nucifera) , Extrakt z kořene řepy (Beta vulgaris) obsahuje betain (High Nitrates), Goldenseal Root Powder (Hydrastis Canadensis), Sarsaparilla Root Powder (Hemidesmus indicus), Slippery Elm Bark Powder (Ulus Pumila)


Složení:
-Kyselina jablečná, kyselina citronová, přírodní a umělá aromata, fosfát draselný, sukralóza, acesulfam draselný, kurkuma, karamel (pro barvu).

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').