100 % Premium Whey

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Tým výzkumníků MuscleTech tvrdě pracoval, aby Vám přinesl vědecky ověřený, biologicky velmi hodnotný, svaly a definici budující 100 % Premium Whey Protein Plus. Nyní tak máte v rukou ultračistou formu proteinového přípravku, která disponuje mnohem silnější a čistší formulací než většina běžných proteinů na současném celosvětovém trhu. Díky tomu s každou porcí 100 % Premium Whey Protein Plus dodáte svým svalům precizně sestavenou dávku proteinové formule s obsahem patentem chráněné formule Amino Shock, která zajistí efektivnější růst svalového vlákna. Každá porce přípravku představuje špičkovou kvalitu, která byla vytvořena v certifikované továrně a splňuje ty nejpřísnější standardy.

100 % Premium Whey

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2270 g Čokoláda Čokoláda 1461 Kč 1461 Kč

Popis produktu

Všechny složky použité pro vytvoření produktu 100 % Premium Whey Protein Plus jsou prověřovány inspekcí před samotným výrobním procesem. Naši zákazníci si tak stejně jako u jiných produktů MuscleTech mohou být skutečně jisti, že za své peníze obdrží vše, co je uvedeno na obalu, a to pouze v té nejvyšší kvalitě.

Výzkumný tým MuscleTech partnersky spolupracuje s odborníky na fyziologii s nimiž realizoval více než 100 studií na prestižních univerzitách po celém světě – Baylor University, University of Nottingham, University of Laval, McMaster University nebo University of Toronto – za jediným účelem: přinést našim zákazníkům to nejlepší ve formě produktů značky MuscleTech.

Doporučené dávkování:

-rozmixujte 1 - 2 odměrky 100 % Premium Whey Protein Plus ve studené vodě nebo nízkotučném mléce
-berte mezi hlavními jídly a před a po tréninku
-neberte více jak 5 dávek během 24 hodin

Nutriční hodnoty: v 33g

energetická hodnota 504 kJ/120 kcal
bílkoviny 20 g
sacharidy 9 g
cukry 2 g
tuky 1 g
nasycené mastné kyseliny 1 g
vláknina 0,5 g
sodík 95 mg
vápník 80 mg
železo 0,4 mg

Složení:
-syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzát syrovátkového koncentrátu, maltodextrin, kreatin monohydrát, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin, (pro příchuť čokoláda: kakaový prášek), glycin, přírodní a přírodně identické aroma, celulóza, xantanová guma, karagenan, sůl, sójový lecitin, sukralóza, acesulfam K

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').