100 % Micro Creatine

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Užívání kreatinu 100 % Micro Creatine vede k rychlejší regeneraci a zvýšení síly. Je vhodný pro sportovce i pro osoby, které se ocitli v energetické krizi. Kreatin je látka, která se přirozeně tvoří v organismu. Je tudíž naprosto bez vedlejších účinků a je vhodný pro užití v jakékoliv situaci, kdy nastal akutní nedostatek energie nebo je požadavek supermaximálního výkonu či nárůstu svalové hmoty.

100 % Micro Creatine

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
454. g 535 Kč 535 Kč

Popis produktu

Kreatin je přírodní, tělu vlastní látka, která společně s ATP (adenosintrifosfát) tvoří energii ve svalech. Tato energie je při svalové práci rychle vyčerpána a stačí jen na velmi krátkou dobu. Následně se opět obnovuje působením kreatinu. Suplementací kreatinu pomocí doplňků výživy zvýšíme kreatinové rezervy ve svalu a tím podstatně urychlíme tvorbu ATP energie. Díky tomu se znatelně zvyšuje sportovní výkon, síla a urychluje regenerace. Větší silové výkony a lepší regenerace znamenají i vynikající výsledky v budování svalové hmoty.

Kreatin monohydrát 100 % Micro Creatine proniká do svalových buněk. Obsažená voda v molekule kreatin monohydrátu vede ke zvětšení objemu svalové buňky a zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky. Umožňuje tak celkové zlepšení svalové činnosti, dovolí trénovat déle a s větší intenzitou. Více kreatinu z 100 % Micro Creatine ve svalech znamená více energie ve formě ATP- hlavního zdroje energie pro svalovou práci. Svaly mají dostatek energie a nemusí ji získávat nežádoucím rozkladem vlastních svalových proteinů (katabolický děj). Působení kreatinu se pozitivně projevuje i v pohotovém naplňování svalových buněk svalovým glykogenem a omezuje vznik kyseliny mléčné. Svaly jsou větší, plnější a mají více energie.

Proč používat kreatin monohydrát jako doplněk výživy?

* prokazatelně zvyšuje nárůst síly a svalové hmoty
* zvyšuje výkonnost v silových, explozivních a silově rychlostních sportech
* urychluje regeneraci po tréninku či závodu
* stimuluje tvorbu svalového glykogenu
* má podpůrný efekt při odbourávání podkožního tuku
* snižuje celkový cholesterol a triglyceridy, zvyšuje HDL cholesterol

Doporučené dávkování:

* smíchejte jednu vrchovatou čajovou lžičku (5 g) 100 % Micro Creatine ve 200 - 300 ml vody nebo džusu, ihned vypijte
* pro co nejlepší výsledky vypijte 100 % Micro Creatine hned po cvičení
* dodržujte pitný režim

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').